Zobrazit větší

MAYER dětská rostoucí židle 2436 Freaky 08 26 092

A265:86 (pro objednávky)

Nové

POPIS Naučte Vaše děti správně sedět již od útlého věku! Kvalitní dětská židle MAYER Freaky s područkami, ergonomicky tvarovaným...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 659 Kč

Více informací:

MAYER dětská rostoucí židle 2436 Freaky 08 26 092 - Dětské stoly a židle - Děti v bavlnce .cz

MAYER dětská rostoucí židle 2436 Freaky 08 26 092


POPIS
Naučte Vaše děti správně sedět již od útlého věku! Kvalitní dětská židle MAYER Freaky s područkami, ergonomicky tvarovaným čalouněním s prohlubněmi v oblasti zad a dolních partií, které zajistí správné sezení dítěte u školních povinností. Ergonomický tvar sedáku i opěráku docílí spolu s područkami pohodlného a správného usazení dolních i horních partií, aniž byste museli na svého potomka dávat pozor, aby ve správné poloze sedu vytrval.
Kvalitní dětská židle s pětiletou zárukou má ergonomicky tvarované čalounění zajišťující správné sezení. Každý rodič jistě moc dobře ví, jak bývá někdy těžké udržet dítě u povinností, psaní, počítání atd. A to nemluvíme o tom, že by u všech činností mělo, taktéž jako dospělý, sedět rovně, být správně opřené, lokty na stole a další a další. Nemožné vše skloubit, že? Ovšem ne, když ho posadíte na tuto židli. Židle Freaky má na sedáku a opěráku prohlubně či žlábky, které umožní dítěti se správně usadit bez zbytečných, nevrlých pohybů. Pokud dítěti pomocí systému EASY-CLICK nastavíme správnou délku sedáku a přiblížíme opěrák, Vaše dítě už nemůže sedět špatně.
Tato židle s dítětem roste již od výšky 110 cm až do 180 cm a váhy 110 kg. Pokud máte problém s vysokým stolem, nebojte se u nás informovat (a popř. vyzkoušet) na kruhovou oporu pod nohy, která je montována na vyšším pístu. V tomto případě si na dětskou židli ke stolu pro dospělé může sednout i čtyřleté dítě. Pokud máte doma potomka více hyperaktivního, dokupte mu k židličce kluzáky, které se s kolečky velice jednoduše dají prohodit. Židle je díky kluzákům stabilnější a tak při prudkém odstrčení od stolu neodjede nekontrolovatelnou rychlostí, ale lehce se odsune. Pokud máte koberec s vysokým vlasem, také je vyzkoušejte.
Výhody dětské židle Freaky
Mayer myslí na všechno. Čalounit lze židli Freaky nejen předurčenými potahy, ale i další širokou škálou potahů, jak jednobarevně, tak "kašpárkově" dvoubarevně a tak docílíte dokonalého souladu barev s již vytvořeným designem dětského pokojíčku. Univerzální kolečka pro všechny typy podlah máte v ceně.
PARAMETRY
Nosnost
110 kg
Celková výška
80 - 94 cm
Celková výška s vyšším pístem (VPF/VPK)
90 - 104 cm
Hloubka sedáku
29 - 43 cm
Výška produktu sedáku
36 - 49 cm
Výška produktu sedáku s vyšším pístem (VPF/VPK)
46 - 59 cm
Balení
karton
Hmotnost produktu židle
13 kg
Hmotnost produktu židle s vyšším pístem (VPF/VPK)
15 kg
Kluzáky (GL)
Jako doplňkové zboží si můžete dokoupit kluzáky (GL), které byly primárně navrženy pro bezpečnost dítěte, aby dítě na židli nejezdilo nekontrolovatelnou rychlostí, ale aby se židle dala lehce posouvat, zajišťují lepší pozornost a soustředěnost při plnění úkolů. Vhodné jsou i na koberec s vysokým vlasem. S židlí se pohodlně manipuluje na dlažbě, laminátové i dřevěné podlaze, ale i na koberci.
Kluzáky a kolečka
Chcete v budoucnu zaměňovat jednoduše kluzáky z;a kolečka? Doporučujeme pořídit sadu kluzáky navíc ke kolečkům. Do budoucna můžete svému dítěti dle uvážení zaměnit kolečka z;a kluzáky a kluzáky z;a kolečka.
Vyšší píst (VPF)
Standardně se židle dodává s pístem 36-49 cm, ale je možné si přikoupit vybavení v podobě vyššího pístu (VPF), který má posunuté rozpětí o 10 cm výše, tedy 46-59 cm. Toto vybavení je určeno zejména pro děti, které pracují u stolu určeného svojí velikostí pro dospělé a zároveň již s vyšším pístem dosahují pevně chodidly na zem. Ovšem, jak vyšší píst (VPF) tak vyšší píst s kruhovou oporou (VPK) nejsou nejvhodnějším řešením, doporučujeme zvážit pořízení rostoucího stolu, který snadno nastavíte podle aktuální výšky vašeho dítěte.
Kruhová opora (VPK)
Kruhová opora (VPK - vyšší píst s kruhem) je určeno pro ty, kteří mají již doma připravený stůl ve velikosti, která odpovídá stolu pro dospělého člověka. Kruh je připevněn na vyšším pístu, nohy jsou opřeny na kruhu a vyšší píst zajišťuje, že dítě dosáhne na stůl. Ovšem, jak vyšší píst (VPF) tak vyšší píst s kruhovou oporou (VPK) nejsou nejvhodnějším řešením, doporučujeme zvážit pořízení rostoucího stolu, který snadno nastavíte podle aktuální výšky vašeho dítěte.
SPECIFIKACE
nastavení židle pro výšku dítěte již od 110 - 180 cm
nastavení hloubky sedáku pomocí systému EASY-CLICK
EASY- CLICK extrémně odolný systém polohovacího kloubu
6 nastavitelných poloh opěráku
bezstupňové nastavení výšky židle pomocí pístu
ergonomický sedák a opěrák zajišťující vysoké pohodlí a komfort
tvarované drážky zajišťující správné usazení
dítě již nebude sedět "na půlžerdi"
vysoká odolnost potahů AQUACLEAN vůči ušpinění
široká paleta barevného provedení
vysoká nosnost (až 110 kg)
poctivá kovová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost (záruka 5 let)
možnost objednat přečalounění a dát židličce nový a pestrý vzhled
možnost barevně kombinovat s dalším příslušenstvím značky MAYER

Kategorie dětského zboží: .cz | Dětské zboží | Dětský nábytek | Dětské stoly a židle


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAYER dětská rostoucí židle 2436 Freaky 08 26 092 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz