Zobrazit větší

Solární svítidlo Thermowell IQ-ISSL 15 mini

A264:1194 (pro objednávky)

Nové

Solární svítidlo IQ-ISSL 15 mini Solární LED svítidla IQ-ISSL jsou určené pro oblasti s ročním slunečním svitem 1300 - 1700 hod. Čechy a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 115 Kč

Více informací:

Solární svítidlo Thermowell IQ-ISSL 15 mini - Solární LED venkovní svítidla - Děti v bavlnce .cz

Solární svítidlo Thermowell IQ-ISSL 15 mini

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

 • Distribuce: CZ
 • Soumrakový senzor: ano
 • Doba nabíjení: 5-7 hod.
 • Baterie: LiFePO4 baterie, 6,4V, 9000mAh
 • Doba osvětlení při plném nabit: až 30 hod. při 40% světelném výkonu, až 12 hod. při 100% světeln hod.
 • Barevné provedení světla: studená bílá (cool white)
 • Rozměry produktu DxŠxV: 40 x 19 x 5 cm
 • Pohybový senzor: ANO, dosah 8-12m dle výšky zavěšení
 • Instalační výška: 3-5 m
 • Výkon: 8V, 10W, SOLAR / ISSL W
 • Krytí: IP 65
 • Hmotnost produktu: 2 kg


Solární svítidlo IQ-ISSL 15 mini Solární LED svítidla IQ-ISSL jsou určené pro oblasti s ročním slunečním svitem 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko mají průměrně 1450 slunečních hod. / rok. Svítidla IQ-ISL jsou tak pro naše území vyhovující. Solární LED svítidla IQ-ISSL mají výkonný solární panel, silnou dobíjecí LI-FE baterii, LED světelnou technologii, inteligentní řídící jednotku s MPPT řadičem a soumrakový + pohybový senzor. Solární panel je integrován do horní části svítidla. Svítidla IQ-ISSL používají solární panel s patentovaným systémem napájení SOLAR/ISSL (inteligent solar system light), tj. zpracování solární a také světelné energie, která nabíjí integrovanou LI-FE baterii. Svítidla se tak alespoň částečně nabíjí i z;a jasných dnů s nízkým slunečním zářením. Většina ostatních výrobců dosud používá běžné solární panely se standardním systémem napájení. Svítidla se systémem solar/ISSL jsou tak mimořádně výkonná, kvalitní a cenově dostupná svítidla ! Za soumraku a snížené viditelnosti se svítidlo automaticky zapne na úsporný 50% světelný výkon (svítidlo IQ-ISSL 15 mini na 20% úsporný výkon). Když pohybové čidlo zaznamená v okolí svítidla pohyb, aktivuje se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane, svítidlo se opět přepne na úsporný světelný režim. Za svítání se svítidlo automaticky vypne. Inteligentní řídící jednotka sleduje stav baterie a optimalizuje spotřebu el. energie. Doba svícení při 100% nabité baterii je až 36 hod. Instalace svítidel je velmi jednoduchá. Svítidlo uchytíte na stožár nebo stěnu budovy pomocí přiložených montážních konzolí. Pak stisknete tlačítko ON/OFF a svítidlo začne pracovat v plně automatickém režimu bez nutnosti jakéhokoliv dalšího zásahu. Umístit na slunné místo, mimo stín z okolních budov či porostu. Optimální orientace solární panelu je na jihozápad. Solární panel je možné díky kloubovému systému variabilně přizpůsobit pro co nejvyšší absorpci slunečního záření. Svítidla s označením POWER mají kombinované solární a elektrické napájení 230V/50Hz. U svítidla je baterie primárně napájena solárním panelem, pokud však dojde k meznímu poklesu napětí v baterii (např. z důvodu nízké sluneční aktivity nebo inverze), řídící jednotka automaticky zapne elektrické napájení 230V/50Hz. Jakmile se baterie dostatečně nabije, svítidlo se opětovně automaticky přepne na solární napájení. Využití svítidel IQ-ISSL - veřejné pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, osvětlení komunikací, přechodů pro chodce, parkovišť, dětských hřišť, stadionů, apod. Velmi rychlá návratnost investice ! Provozní životnost svítidla je cca 25 let.

Kategorie dětského zboží: Osvětlení | Solární LED venkovní svítidla


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Solární svítidlo Thermowell IQ-ISSL 15 mini ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz