Zobrazit větší

Odvlhčovač Rohnson R-9630 + Prodloužená záruka 5 let

A264:1318 (pro objednávky)

Nové

Odvlhčovač Rohnson R-9630 je přístroj pro nepřetržitý provoz až do místností 140m2. Odvlhčovač je vybavený funkcí restartu, kdy v případě...

Více informací:

Výrobce: BONAPARTE


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 14 dnů od objednávky.Cena: 7 590 Kč

Více informací:

Odvlhčovač Rohnson R-9630 + Prodloužená záruka 5 let - Odvlhčovače vzduchu - Děti v bavlnce .cz

Odvlhčovač Rohnson R-9630 + Prodloužená záruka 5 let

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

 • Distribuce: CZ
 • Odvlhčovací výkon (max.): 30 L/24h
 • Oblast tepl. nasazení: 5-32 °C
 • Příkon: 450 W
 • Barevné provedení: bílá
 • Objem nádržky: 5 l
 • Použité chladivo: R290
 • Autorestart: ano
 • Odvod kondenzátu: nádoba
 • Hmotnost produktu: 13,5 kg
 • Auto. vypnutí ventilátoru: Ano


Odvlhčovač Rohnson R-9630 je přístroj pro nepřetržitý provoz až do místností 140m2. Odvlhčovač je vybavený funkcí restartu, kdy v případě výpadku proudu začne přesně tam, kde skončil. Výhodou tohoto odvlhčovače je i fuknce pro sušení prádla. Přístroj má také funkci automatického přepínání režimu i světelnou indikaci plného zásobníku. Specifické vlastnosti: Výkon odvlhčování (při 32 °C a 80% RV): 30 litrů/den Vhodný pro prostory do 140 m² Ionizační filtr Uhlíkový filtr Ergonomický systém proudění vzduchu pro snížení hluku (při nízké rychlosti jen 37 dB) Kapacita zásobníku na vodu: 5 l Provozní teplota: 5 °C-32 °C Rychlost proudění vzduchu max. 230 m³/h Časovač 1-24 hodin Systém \„Turbo\“ pro sušení prádla Vertikální odvod vzduchu při sušení prádla Funkce dětský zámek Světelná indikace plného zásobníku a funkce automatického vypnutí při naplnění Příkon 450 W (při teplotě 27 °C a vlhkosti 60 %) Nastavení vlhkosti (30–80 %) a ukazatel relativní vlhkosti (%) Funkce nepřetržitého chodu Automatický režim Barevné světelné indikace úrovně vlhkosti (zelená, modrá, červená) Automatická oscilace Funkce uchování nastavení při výpadku napájení (Memory Function) Kontinuální odvod kondenzátu (hadice o délce 1 m je součástí balení) Automatický systém proti zamrznutí (Anti-frost) Praktická rukojeť a kolečka pro snadnou manipulaci Typ ekologického chladiva R-290 Nakupte Odvlhčovač Rohnson R-9310 a získáte 5 letou záruku zdarma! Pro využití prodloužené záruky se není potřeba nikde registrovat a záruka se vztahuje na celý spotřebič.

Kategorie dětského zboží: Odvlhčovače vzduchu


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Odvlhčovač Rohnson R-9630 + Prodloužená záruka 5 let ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz