Zobrazit větší

Scheppach DP 18 VARIO stojanová vrtačka s křížovým laserem

4046664045328

A262:26110 (pro objednávky)

Nové

PopisStojanová vrtačka Scheppach DP 18 VARIO je nadstandardně vybavený model stojanové vrtačky vhodný hlavně pro náročné domácí kutily,...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 990 Kč

Více informací:

Scheppach DP 18 VARIO stojanová vrtačka s křížovým laserem - Vrtačky - Děti v bavlnce .cz

Scheppach DP 18 VARIO stojanová vrtačka s křížovým laserem


Popis

Stojanová vrtačka Scheppach DP 18 VARIO je nadstandardně vybavený model stojanové vrtačky vhodný hlavně pro náročné domácí kutily, řemeslníky, do menších dílen ap. Vybrat si tu správnou rychlost pro zvolený druh materiálu je u tohoto stroje hračka. Jednoduchým pohybem páky na levé straně stroje si měníte plynule rychlost vrtání. Tu Vám navíc indikuje digitální display na čele stroje. Můžete tak bez obav vrtat do kovů, plastu nebo měkkého i tvrdého dřeva. Dalšími prvky, které usnadňují a zpříjemňují ovládání vrtačky je křížový laser, který umožní snadnou orientaci při vrtání a urychlí práci při vrtání větších sérií obrobků. Dále je to světlo, osvětlující pracovní část plochy a výsuvné rozšíření stolku s rolnou, které se hodí při práci s delšími obrobky. Stroj má robustní ocelovo-litinovou konstrukci, rychloupínací sklíčidlo 16 mm ve standardu a silný motor 550 W, který si poradí s jakýmkoliv materiálem. Vrtačku můžete z;a příplatek dovybavit i svěrákem. Stroj samozřejmě splňuje poslední požadavky evropské unie na bezpečnost, jako je např. hlavní vypínač umístěný na čele stroje, průhledný kryt sklíčidla ap. Stroj je umístěn na stabilním podstavci s možností pevného uchycení šrouby k pracovní desce nebo podlaze.

Technické parametry

Typ motoru230V, 50Hz
Příkon (W): 550
Otáčky (ot/min): 440 - 2580
Rozměr stolu (mm): 240 x 240
Rozsah natočení stolu (°): -45/0/45
Sklíčidlorychloupínací, 16mm
Vzdálenost sklíčidlo-stůl (mm): 325
Vzdálenost sklíčidlo-základna (mm): 495

<img src="http://www.eshopnarexcon.cz/www/obrazky/popis/linka1.gif">
<p align="center"><img src="http://www.eshopnarexcon.cz/www/obrazky/popis/woods.gif">

Kategorie dětského zboží: .cz | Dům a zahrada | Dílna | Elektrické nářadí | Vrtačky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Scheppach DP 18 VARIO stojanová vrtačka s křížovým laserem ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz