Zobrazit větší

LIEBHERR WKb 3212-20 001

9005382146811

A260:441816 (pro objednávky)

Nové

Klimatizované chladničky na vínoKlimatizované chladničky na víno nabízí podobné podmínky jako vinný sklep. V těchto přístrojích panuje...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 44 990 Kč

Více informací:

LIEBHERR WKb 3212-20 001 - Lednice - Děti v bavlnce .cz

LIEBHERR WKb 3212-20 001

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Hloubka: 82.9
  • Výška produktu: 140.6
  • Šířka: 61.5


Klimatizované chladničky na víno

Klimatizované chladničky na víno nabízí podobné podmínky jako vinný sklep. V těchto přístrojích panuje v celém vnitřním prostoru konstantní teplota. Ta může být nastavena v rozsahu +5 °C až +20 °C. Klimatizované chladničky na víno jsou optimální pro dlouhodobé skladování a zrání vín v lahvích. Podle nastavené teploty mohou být však tyto přístroje využity i pro udržování větší zásoby vína při teplotě vhodné pro konzumaci. V řadách GrandCru a Vinothek nabízí Liebherr klimatizované chladničky na víno v různých velikostech a výbavách.

Dveře z izolačního skla

Láhve na víno jsou většinou barevně tónované, protože UV záření i světlo samotné narušuje zrání vín. Láhev samotná ale jako ochrana nestačí. Aby bylo zatížení zářením - světlem minimalizováno, jsou chladničky na víno Liebherr vybaveny speciálním termoizolačním sklem, které filtruje UV záření a omezuje celkový světelný tok. Tak je zásoba vín chráněna, ale přitom může být současně i stylově prezentována.

Ideální vlhkost vzduchu

Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.

PowerCooling systém

Výkonný systém směrově řízené cirkulace vzduchu PowerCooling zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Kontakt na dveřích vypíná ventilátor, jakmile jsou dveře otevřeny, čímž brání ztrátě chladu a šetří elektrickou energii.

Regulovatelný teplotní rozsah

Předpokladem pro optimální proces zrání vína v lahvích je konstantní teplota skladování. Ideální teplota pro zrání je pro všechna vína, ať červená nebo bílá, v rozsahu +10°C až +12°C. Přesné elektronické řízení v kombinaci s nejmodernější klimatickou technikou zaručuje konstantní udržování nastavené teploty ve vnitřním prostoru i při velkém kolísání okolní teploty.

Zaměnitelný směr otevírání dveří

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

Alarm otevřených dveří

Pro ochranu uložených potravin před nežádoucím teplotním vlněním, dojde po 60 sekundách od otevření dveří k upozornění uživatele pomocí aktivace akustického dveřního alarmu.

Dětská pojistka

Dětskou pojistku lze aktivovat na ovládací elektronice proto, aby se zabránilo nežádoucímu vypnutí přístroje nedopatřením. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazuje se to pomocí symbolu v MagicEye.

Filtr s aktivním uhlím u vinoték

Pachy v okolí mohou vína při delším skladování nepříznivě ovlivnit. U chladniček na víno je zaručena optimální kvalita vzduchu přívodem čerstvého, přefiltrovaného vzduchu přes snadno vyměnitelný FreshAir filtr s aktivním uhlím.

Integrované vytápění

Integrovaný temperační systém umožňuje dosáhnout vyšší vnitřní teploty úložného prostoru, než je teplota okolí, ve kterém je přístroj umístěn. To může být velmi důležité například při temperování červeného vína (asi +18°C).

Skladování bez vibrací

I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.

Kategorie: 

Klimatizované vinotéky, Vinotéky

Způsob umístění: 

Volně stojící spotřebič

Roční spotřeba energie:  161 kWh/rok

Spotřeba energie z;a 24 h:  0,44 kWh

Energetická třída: 

A

Rozměry produktu produktu (VxŠxH):  135 x 60 x 74 cm

Rozměry produktu obalu (VxŠxH):  140,6x 61,5x 82,9 cm

Užitný objem celkem:  309 l

Hrubý objem celkem:  336,0 l

Hmotnost produktu včetně obalu:  71,0 kg

Hmotnost produktu produktu:  67,0 kg

Hlučnost:  39 dB

Klimatická třída: 

SN-ST

Teplotních zón:  1

Počet chladících okruhů:  1

Počet kompresorů:  1

Chladivo: 

R 600a

Napětí:  220-240 V

Frekvence:  50 Hz        

Vybavení vinotéky

Systém chlazení:  dynamický

Rozsah teploty v zóně na víno:  +5°C až +20°C

Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux:  164

Osvětlení vinotéky:  zářivka

Počet polic:  4

Materiál produktu polic ve vinotéce:  dřevěný rošt

Ovládaní a kontrola

Displej: 

MagicEye s digitalním ukazatelem teploty

Ukazatel teploty:  v části na víno

Způsob ovládání:  tlačítka

Signalizace poruchy:  zvuková, optická

Akustický alarm otevřených dveří

Dětská pojistka

Design výrobku

Barevné provedení:  černá

Barevné provedení stěn:  černá

Barevné provedení dveří:  černá

Design výrobku dveří: 

HardLine

Materiál produktu dveří/víka :  izolační sklo

Materiál produktu bočních stěn:  ocel

Umístění pantů dveří:  vpravo, lze zaměnit

Madlo:  ergonomické tyčové madlo  

Kategorie dětského zboží: .cz | Bílé zboží | Velké spotřebiče | Chladničky | Lednice


Potřebujete další informace ke dětskému zboží LIEBHERR WKb 3212-20 001 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz