Zobrazit větší

LIEBHERR WTb 4212-20 001

9005382146897

A260:435886 (pro objednávky)

Nové

Dveře z izolačního sklaLáhve na víno jsou většinou barevně tónované, protože UV záření i světlo samotné narušuje zrání vín. Láhev...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 31 990 Kč

Více informací:

LIEBHERR WTb 4212-20 001 - Lednice - Děti v bavlnce .cz

LIEBHERR WTb 4212-20 001

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Hloubka: 82.9
  • Výška produktu: 170.6
  • Šířka: 61.5


Dveře z izolačního skla

Láhve na víno jsou většinou barevně tónované, protože UV záření i světlo samotné narušuje zrání vín. Láhev samotná ale jako ochrana nestačí. Aby bylo zatížení zářením - světlem minimalizováno, jsou chladničky na víno Liebherr vybaveny speciálním termoizolačním sklem, které filtruje UV záření a omezuje celkový světelný tok. Tak je zásoba vín chráněna, ale přitom může být současně i stylově prezentována.

Ideální vlhkost vzduchu

Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.

Regulovatelný teplotní rozsah

Předpokladem pro optimální proces zrání vína v lahvích je konstantní teplota skladování. Ideální teplota pro zrání je pro všechna vína, ať červená nebo bílá, v rozsahu +10°C až +12°C. Přesné elektronické řízení v kombinaci s nejmodernější klimatickou technikou zaručuje konstantní udržování nastavené teploty ve vnitřním prostoru i při velkém kolísání okolní teploty.

Temperované chladničky na víno

Temperované chladničky na víno řady Vinothek se hodí obzvláště pro udržování zásoby různých vín vždy při teplotě ideální pro konzumaci. Pomocí speciálních komponentů je dosaženo efektu teplotního vrstvení, tedy vrstev s různými teplotami v rozmezí +18°C až +5°C. V horní oblasti mohou být například temperována červená vína při teplotě +18°C. Spodní oblast se svou teplotou +5 °C je příhodná pro chlazení sektů nebo šampaňského. Ve střední části se mohou skladovat ideálně bílá vína při teplotě vhodné ke konzumaci.

Zaměnitelný směr otevírání dveří

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

Alarm otevřených dveří

Pro ochranu uložených potravin před nežádoucím teplotním vlněním, dojde po 60 sekundách od otevření dveří k upozornění uživatele pomocí aktivace akustického dveřního alarmu.

Dětská pojistka

Dětskou pojistku lze aktivovat na ovládací elektronice proto, aby se zabránilo nežádoucímu vypnutí přístroje nedopatřením. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazuje se to pomocí symbolu v MagicEye.

Filtr s aktivním uhlím u vinoték

Pachy v okolí mohou vína při delším skladování nepříznivě ovlivnit. U chladniček na víno je zaručena optimální kvalita vzduchu přívodem čerstvého, přefiltrovaného vzduchu přes snadno vyměnitelný FreshAir filtr s aktivním uhlím.

Integrované vytápění

Integrovaný temperační systém umožňuje dosáhnout vyšší vnitřní teploty úložného prostoru, než je teplota okolí, ve kterém je přístroj umístěn. To může být velmi důležité například při temperování červeného vína (asi +18°C).

Regulace vlhkosti vzduchu pomocí lávového kamene

U temperovaných chladniček na víno lze zvýšit a stabilizovat vlhkost vzduchu v případě potřeby pomocí Lávového kamene. Korkové zátky jsou tak lépe chráněny při dlouhodobém skladování před pozvolným vysoušením z vnějšího konce.

Skladování bez vibrací

I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.  

Roční spotřeba energie:  168 kWh/rok

Spotřeba energie z;a 24 h:  0,46 kWh

Energetická třída: 

A

Rozměry produktu produktu (VxŠxH):  165 x 60 x 73,9 cm

Rozměry produktu obalu (VxŠxH):  170,6x 61,5x 82,9 cm

Užitný objem celkem:  395 l

Hrubý objem celkem:  427,0 l

Hmotnost produktu včetně obalu:  85,0 kg

Hmotnost produktu produktu:  78,0 kg

Hlučnost:  41 dB

Klimatická třída: 

SN-ST

Teplotních zón:  6

Počet chladících okruhů:  1

Počet kompresorů:  1

Chladivo: 

R 600a

Napětí:  220-240 V

Frekvence:  50 Hz    

Vybavení chladničky

Počet polic v chladící části:  6

Vybavení mrazničky

Výškově nastavitelné poličky:  5

Vybavení vinotéky

Systém chlazení:  statický

Rozsah teploty v zóně na víno:  +5°C až +18°C

Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux:  200

Osvětlení vinotéky:  zářivka

Počet polic:  6

Materiál produktu polic ve vinotéce:  dřevěný rošt

Ovládaní a kontrola

Displej: 

MagicEye s digitalním ukazatelem teploty

Ukazatel teploty:  v části na víno

Způsob ovládání:  tlačítka

Signalizace poruchy:  zvuková, optická

Akustický alarm otevřených dveří

Dětská pojistka

Design výrobku

Barevné provedení:  černá

Barevné provedení stěn:  černá

Barevné provedení dveří:  černá

Design výrobku dveří: 

HardLine

Materiál produktu dveří/víka :  izolační sklo

Materiál produktu bočních stěn:  ocel

Umístění pantů dveří:  vpravo, lze zaměnit

Madlo:  ergonomické tyčové madlo

Kategorie dětského zboží: .cz | Bílé zboží | Velké spotřebiče | Chladničky | Lednice


Potřebujete další informace ke dětskému zboží LIEBHERR WTb 4212-20 001 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz