Zobrazit větší

LIEBHERR WTes 1672-21 001

9005382211090

A260:411379 (pro objednávky)

Nové

Dveře z izolačního sklaLáhve na víno jsou většinou barevně tónované, protože UV záření i světlo samotné narušuje zrání vín. Láhev...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 66 990 Kč

Více informací:

LIEBHERR WTes 1672-21 001 - Lednice - Děti v bavlnce .cz

LIEBHERR WTes 1672-21 001

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Hloubka: 69.2
  • Výška produktu: 87.1
  • Šířka: 65.5


Dveře z izolačního skla

Láhve na víno jsou většinou barevně tónované, protože UV záření i světlo samotné narušuje zrání vín. Láhev samotná ale jako ochrana nestačí. Aby bylo zatížení zářením - světlem minimalizováno, jsou chladničky na víno Liebherr vybaveny speciálním termoizolačním sklem, které filtruje UV záření a omezuje celkový světelný tok. Tak je zásoba vín chráněna, ale přitom může být současně i stylově prezentována.

Ideální vlhkost vzduchu

Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.

LED osvětlení vinotéky

Pokrokové LED světelné zdroje zaručují rovnoměrné osvětlení vnitřního prostoru bez UV spektra. Protože LED diody produkují minimální teplo a světelné spektrum, které vydávají je speciálně vyladěno pro vinotéky, mohou být vína pro potřebu prezentace osvětlena.

PowerCooling systém

Výkonný systém směrově řízené cirkulace vzduchu PowerCooling zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Kontakt na dveřích vypíná ventilátor, jakmile jsou dveře otevřeny, čímž brání ztrátě chladu a šetří elektrickou energii.

Rozsah teplot Vinidoru

Řada přístrojů Vinidor spojuje klimatizované a temperované vinotéky v jeden spotřebič. Vinidor nabízí dvě nebo tři úložné zóny na víno, ve kterých lze navzájem nezávisle na sobě nastavit teplotu v rozmezí +5°C až +20°C s přesností na stupeň. Vinotéka Vinidor umožňuje skladování bílého, červeného vína a šampaňského vždy při správné konzumační teplotě, nebo naopak umožní klidné, dlouhodobé uložení směřující k lahvovému zrání vín. Vinotéky Vinodor jsou to nejlepší pro vaše vína.

Temperované chladničky na víno

Temperované chladničky na víno řady Vinothek se hodí obzvláště pro udržování zásoby různých vín vždy při teplotě ideální pro konzumaci. Pomocí speciálních komponentů je dosaženo efektu teplotního vrstvení, tedy vrstev s různými teplotami v rozmezí +18°C až +5°C. V horní oblasti mohou být například temperována červená vína při teplotě +18°C. Spodní oblast se svou teplotou +5 °C je příhodná pro chlazení sektů nebo šampaňského. Ve střední části se mohou skladovat ideálně bílá vína při teplotě vhodné ke konzumaci.

Zaměnitelný směr otevírání dveří

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

Filtr s aktivním uhlím u vinoték

Pachy v okolí mohou vína při delším skladování nepříznivě ovlivnit. U chladniček na víno je zaručena optimální kvalita vzduchu přívodem čerstvého, přefiltrovaného vzduchu přes snadno vyměnitelný FreshAir filtr s aktivním uhlím.

Integrované vytápění

Integrovaný temperační systém umožňuje dosáhnout vyšší vnitřní teploty úložného prostoru, než je teplota okolí, ve kterém je přístroj umístěn. To může být velmi důležité například při temperování červeného vína (asi +18°C).

Skladování bez vibrací

I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.  

Kategorie: 

Temperované vinotéky, Vinotéky

Způsob umístění: 

Volně stojící spotřebič

Energetická třída: 

A

Roční spotřeba energie:  137 kWh/rok

Spotřeba energie z;a 24 h:  0,38 kWh

Rozměry produktu produktu (VxŠxH):  82,2 x 60 x 57,5 cm

Užitný objem celkem:  95 l

Hrubý objem celkem:  123,0 l

Hmotnost produktu včetně obalu:  59,0 kg

Hmotnost produktu produktu:  55,0 kg

Hlučnost:  38 dB

Klimatická třída: 

SN-ST

Teplotních zón:  2

Počet chladících okruhů:  2

Počet kompresorů:  1

Napětí:  220-240 V

Frekvence:  50 Hz

Vybavení vinotéky

Systém chlazení:  dynamický

Rozsah teploty v zóně na víno:  +5°C až +20°C

Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux:  34

Osvětlení vinotéky: 

LED osvětlení

Počet polic:  5

Počet polic na teleskopických kolejničkách:  3

Materiál produktu polic ve vinotéce:  dřevěný rošt

Ovládaní a kontrola

Displej: 

LCD displej s digitálním ukazatelem teploty

Ukazatel teploty:  v části na víno

Způsob ovládání:  dotykové ovládání

Umístění ovládání:  ve dveřích

Zámek:  součást vybavení

Signalizace poruchy:  zvuková, optická

Dětská pojistka

Design výrobku

Barevné provedení:  nerezový vzhled

Barevné provedení stěn:  nerezový vzhled

Barevné provedení dveří:  nerezový vzhled

Design výrobku dveří: 

HardLine

Materiál produktu dveří/víka :  nerezový rám s izolačním sklem

Materiál produktu bočních stěn:  nerezová ocel

Umístění pantů dveří:  vpravo, lze zaměnit

Madlo:  nerezové tyčové madlo  

Kategorie dětského zboží: .cz | Bílé zboží | Velké spotřebiče | Chladničky | Lednice


Potřebujete další informace ke dětskému zboží LIEBHERR WTes 1672-21 001 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz