Zobrazit větší

LORD H2

4251539600186

A260:138451 (pro objednávky)

Nové

LORD H2 Vestavná indukční deska LORD H2 s 5-ti letou zárukou ZDARMA je ve své kategorii nejrychlejší varnou deskou na trhu. Díky špičkové...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 15 999 Kč

Více informací:

LORD H2 - Varné desky - Děti v bavlnce .cz

LORD H2

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Hmotnost produktu: 15,0000 Kg


LORD H2
Vestavná indukční deska LORD H2 s 5-ti letou zárukou ZDARMA je ve své kategorii nejrychlejší varnou deskou na trhu. Díky špičkové technologii a preciznímu zpracování je mimořádně výkonná a účinná.
Všechny 4 indukční zóny mají velký výkon. Pravá přední varná zóna je vybavena exkluzivní funkcí Power DoubleBooster, která má maximální výkon 3,7 kW. Jistě oceníte skvělou rychlost ohřevu této zóny, která 2 litry vody přivede na teplotu 90°C z;a bezkonkurenčních 2:40 min a do silného varu z;a 3:30 min.
Další velmi praktickou a výhodnou možností je použití Flexi zóny, což je propojení dvou varných zón. Díky tomu je dosaženo extra velké aktivní plochy o velikosti 42 x 20 cm. Je tedy možné používat i nádoby s nestandardním rozměrem.
Indukční deska LORD H2 je vybavena moderním dotykovým ovládáním typu Slider s dlouhou životností. Umožňuje 12 úrovní nastavení výkonu, včetně 4x funkce Booster, 4x DoubleBooster a Zachování tepla. U všech varných zón můžeme nezávisle používat časovač a funkci minutka.
Navíc je možné využít různých speciálních funkcí, jako jsou Pozastavení nebo Znovuspuštění. Oceníte i možnost nastavení Automatického vaření nebo Udržení teploty na 42°C, respektive na 70°C.
Výrobek splňuje všechna nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je vybaven 10-ti bezpečnostními prvky. Samozřejmostí je i dětský bezpečnostní zámek.
Design výrobku a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům. Sklokeramická deska KeraBlack má zaoblené okraje. Její povrch je vyroben z tvrzeného skla, které je velmi odolné proti poškrábání a rozbití. Velmi snadno se čistí a udržuje v dokonalém stavu.

Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.

LORD H2
Celkový příkon 7,4 kW
1 x velká flexi zóna
Příkon jednotlivých varných zón 3 x 1,85 kW,
1x 2,1* kW, Booster 2,3/2,6* kW na zónu,
Double booster 3/3,7* kW
Dotykové ovládání typu Slider, 12 úrovní nastavení (výkon 0–9 + Booster, Double
Booster, zachování tepla)
Dotyková technologie s dlouhou životností
4x funkce Booster + double Booster (pro všechny varné zóny)
4 současně použitelné časovače + funkce minutka
Dětská pojistka
Funkce automatického vaření - udržování teploty na 42°C, 70°C
Funkce Pozastavení
Funkce Znovuspuštění
Rozměr (V׊×H): 57 × 590 × 520 mm
Rozměr výřezu 560 × 490 mm

10 bezpečnostních prvků:

1. Detekce chybného připojení k elektrické síti
2. Detekce podpětí a přepětí v elektrické síti
3. Detekce přítomnosti varných nádob
4. Detekce vhodnosti varných nádob
5. Detekce kapaliny na ovládací elektronice
6. Detekce překročení kritické teploty
7. Detekce zapomenutého vypnutí
8. Detekce zbytkové teploty varného místa
9. \„Dětská pojistka\“ - Uzamčení ovládacích funkcí
10. Detekce nedostatečného odvětrání v prostoru pod varnou deskou

Kategorie dětského zboží: .cz | Bílé zboží | Velké spotřebiče | Varné desky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží LORD H2 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz