Zobrazit větší

BELATRIX Luxury 125

A252:PH050016 (pro objednávky)

Nové

Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 125 Dalším skvělým prodejcem nafukovacích vířivek, kterého naleznete v naší nabídce je společnost...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 12 969 Kč

Více informací:

BELATRIX Luxury 125 - Vířivé bazény - Děti v bavlnce .cz

BELATRIX Luxury 125


Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 125

 

Dalším skvělým prodejcem nafukovacích vířivek, kterého naleznete v naší nabídce je společnost Belatrix. Přináší designové a velmi kvalitní vířivky, které vás jednoduše nadchnou svou velmi rychlou instalací a také jednoduchostí. Jedná se o velmi kompaktní vířivky s luxusním designem.

Vířivky od firmy Belatrix prošly vývojem a inovacemi z;a 20 let existence firmy a zkušenosti firmy Belatrix s výrobou nafukovacích vířivek jsou tak jednoznačné. Díky těmto zkušenostem jsou vířivky vyráběny z kvalitního laminovaného PVC, které je příjemné na dotek, ale i na pohled. Díky dlouhému vývoji výroby jsou vířivky vyráběny s komorovou strukturou, která jim dodává pevnost, odolnost a její prostorová úspornost vás přesvědčí o tom, že jí lze instalovat kdekoliv.

Vířivky jsou vybaveny integrovaným ohřevem, který dokáže vyhřát teplotu vody až na 42°C. Samozřejmostí je nastavení libovolní teploty dle toho, jakou koupel si zrovna chcete užít. Zda-li to bude uvolňující koupel s teplotou vody cca 38°C nebo horká koupel s teplotou vody až 42°C. Maximální pohodlí a jednoduchost zajišťuje také věstavěný napájecí - pack, který garantuje maximální rychlost a jednoduchost instalaci této vířivky.

Perlinková masáž je pro lidské tělo jednoznačným přínosem a řada lékařských studií doporučuje masážní vířivé vany. Po náročném dni v práci nebo po sportovním výkonu jistě oceníte relaxaci v teplé vodě s perlinkovou masáží. Bublinky dodávají svalům lepší látkovou výměnu a prokrvují a masírují jednotlivé části těla. 

 

Paramertry vířivky:- Počet osob: 2 dospělé osoby + 2 děti

- Rozměr: 155 x 155 cm

- Výška produktu: 65 cm

- Počet vzduchových trysek: 130

- Objem vody: cca 600 litrů

- Hmotnost produktu: 27 kg

- Napájení: 220-240V / 50Hz

- Ohřev vody: 1200 W

- Výkon bublinkové masáže: 600 W

- Integrovaný digitální panel

- Rychlost ohřevu vody: 1,5 °C/hod

- Maximální teplota: 42°C

- Výkon filtrace: 1880 l/h, kartušový filtr s krycí textílií


 

Vlastnosti mobilní vířivky:- Kvalitní laminované PVC o síle 0,6 mm, 24 kalibr K80 stálé PVC

- Vrchní kryt se zipem z polyester laminovaného PVC s ALU termofólií

- Vnější ochranný kryt z polyester laminovaného PVC

- Výkoná filtrační pumpa pro čistotu a nezávadnost vody ve vířivce

- Systém samonafukování vířivky

- Přezky pro bezpečnost 


Obsah balení:

Vířivka, ochranný termokryt s uzamykatelnými přezkami, izolační podložk, 1 x kartušový filtr s předfiltrační textili, SPA opravná sad, měřič tlaku.

Kategorie dětského zboží: Dům a zahrada | Bazény a doplňky | Vířivé bazény


Potřebujete další informace ke dětskému zboží BELATRIX Luxury 125 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz