Zobrazit větší

Nafukovací vířivka NetSpa Aspen

A252:SP-ASP130C (pro objednávky)

Nové

Nafukovací vířivka NetSpa Aspen Nafukovací vířivka od renomované firmy NetSpa, která je zárukou kvality a především elegance. Vířivka...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 999 Kč

Více informací:

Nafukovací vířivka NetSpa Aspen - Nafukovací vířivky - Děti v bavlnce .cz

Nafukovací vířivka NetSpa Aspen


Nafukovací vířivka NetSpa Aspen

 

Nafukovací vířivka od renomované firmy NetSpa, která je zárukou kvality a především elegance. Vířivka je čtvercového tvaru a je naprosto ideálním doplňkem terasy či balkonu, v dlouhých letních večerech. Vířivka disponuje robustní a ušlechtilou konstrukcí. Vířivku jednoduše nafouknete pomocí filtrační jednotky, naplníte vodou a z;a pár minut se již můžete koupat a užívat si chvilky relaxace v teplých bublinkách. Jedná se o ideální nástroj pro celkovou úlevu vašeho těla po celodenní práci a denních starostech.

Materiál produktu, kterým vířivka disponuje je kvalitní laminované PVC o síle 0,6 mm s imitací kůže. Vniřní vložka je vyrobena z PVC s efektem Pearl.

Aspen je modelem, který se chlubí především "inteligentní" ekonomickou jednotkou motoru s třemi funkcemi - topení, masáž, filtrace. Lze tak jednoduše volit, kterou funkci si zrovna vy dopřejete, díky jednoduchému digitálnímu panelu na vrchu filtrační jednotky.

Součástí vířivky je vrchní krycí plachta, která udrží teplotu vaší vody déle v normě a díky bezpečnostním klipsům se do vířivky nedostane žádné dítě či zvíře. Vy si tak můžete užít pocit bezpečí a klidu. Skvělou vlastností vířivky jsou její skladné rozměry, ale i přes tuto vlastnost je dostatek místa uvnitř pro čtyři dospělé osoby.

 

Paramertry vířivky:- Počet osob: 4 dospělé osoby

- Rozměr: 168 cm x 168 cm

- Vnitřní rozměr: 128 cm x 128 cm

- Výška produktu: 70 cm

- Výška produktu vody: 44 - 47 cm

- Počet vzduchových trysek: 110

- Objem vody: cca 700 litrů

- Hmotnost produktu: 26 kg

- Napájení: 220-240V / 50Hz

- Ohřev vody: 1500 W

- Výkon bublinkové masáže: 650 W

- Integrovaný digitální panel

- Rychlost ohřevu vody: 1,5 - 2,5°C /hod

- Maximální teplota: 42°C

- Výkon filtrace: 1200 l/h


 

Vlastnosti mobilní vířivky:- Kvalitní laminované PVC o síle 0,6 mm

- 3 funkce jednotky motoru - topení, masáž, filtrace

- Tichý chod - filtrace: 55 dB; pumpa při nafukování: 68 dB

- Výkoná filtrační pumpa pro čistotu a nezávadnost vody ve vířivce

- Systém samonafukování vířivky

- Přezky pro bezpečnost Obsah balení:

Podložka pod vířivku, vířivka, 2x kartušový filtr pro vířivky NetSpa, vrchní krycí plachta, hadice na nafouknutí vířivky, návod, proudový chránič, opravná sada.

Kategorie dětského zboží: Nafukovací vířivky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Nafukovací vířivka NetSpa Aspen ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz