Zobrazit větší

INTEX 26670 Krystal Clear solinátor

A252:26670 (pro objednávky)

Nové

Chlorinátor (solinátor) Intex Krystal Clear 12g/h Chlorinátor s integrovaným systémem elektolýzy soli naprosto odstraňuje potřebu přidávat...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 999 Kč

Více informací:

INTEX 26670 Krystal Clear solinátor - Bazénová filtrace - Děti v bavlnce .cz

INTEX 26670 Krystal Clear solinátor


Chlorinátor (solinátor) Intex Krystal Clear 12g/h


 

Chlorinátor s integrovaným systémem elektolýzy soli naprosto odstraňuje potřebu přidávat do vody ve vašem bazénu chlór. Vhodný pro všechny nadzemní bazény Intex i jiné do objemu 56,8 m3.

 

Zaplavte si ve slané vodě i na vaší zahradě! K tomu vám pomůže Solinátor Intex Krystal Clear s novou technologií Saltwater pro slanou vodu ve vašem bazénu. Tato metoda úpravy vody v bazénech je čím dál tím víc v oblibě. Vaše voda v bazénu bude díky této filtraci zdravější, čistější, průzračnější a vaše pokožka ji ocení. Redukuje potřebné množství chlóru na naprosté minimum či nulu. Pro správnou činnost tohoto systému potřebujete koncentraci soli cca 3 kg/m3 a filtrační průtok nejméně 2.650 l/h.

 - Omezuje používání bazénové chemie na naprosté minimum či nulu

- Je kompatibilní (pasuje) na všechny nadzemní bazény značky Intex a na všechny nadzemní bazény, které mají připojení hadic 32 a 38 mm (adaptér A)

- Nahrazuje chlor jednoduchou nejodizovanou solí

- Použití soli je šetrnější k lidské pokožce

- Použití chlorinátoru je perfektní pro alergiky, malé děti a všechny odpůrce chemie


 


Jak dochází ke generování chloru?

Běžná sůl (chlorid sodný) se skládá ze dvou prvků - sodíku a chlóru. Během instalace chlorinátoru je v bazénové vodě rozpuštěna přesně odměřená dávka soli. Tato lehce slaná voda prochází přes elektrolytickou jednotku chlorinátoru, která z procházející vody generuje chlór a ihned ho uloňuje do vody. Chlór ihned začne ničit bakterie, viry a řasy a oxiduje organické materiály.

 

Používejte pouze sůl, která je min. z 99,8% čistá

Je možné použít rovněž sůl ve formě kuliček (lisovaná forma soli), ale bude trvat déle, než se tato sůl ve vodě rozpustí. Nepoužívejte jodizovanou nebo žlutě barvenou sůl. Sůl se přidává do vody v bazénu a elektrolytická jednotka ji využívá k výrobě chlóru. Čím je sůl čistší, tím lepší je výkon chlorinátoru.

 

Optimální množství soli:

Ideální hladina soli v bazénové vodě je mezi 2,5-3 kg/m3, hodnotu 3 kg/m3 lze považovat z;a optimální. Příliš nízká hladina soli bude snižovat efektivitu chlorinátoru a výsledkem bude nedostatečná výroba chlóru. Vysoká hladina soli může mít z;a následek slanou chuť vody (při cca 3,5-4 kg/m3). Příliš vysoká hladina soli může poškodit zařízení a způsobit korozi na kovových částech bazénu a příslušenství. Sůl se v bazénu soustavně vrací do oběhu. Ztráta soli může nastat pouze fyzickým odebráním vody z bazénu. Množství soli se vlivem vypařování vody nemění. Chlorinátor Vás automaticky upozorní na příliš nízký/vysoký stav soli v bazénu.

 Technické parametry:

- Nové stylové pouzdro

- Přepracovaný displej pro snadný přístup k tlačítkům

- Přidáno tlačítko pro napájení

- Napětí: 220-230V

- Integrovaný časovač

- 3 režimy automatického čištění - 6/10/14 hodinové cykly

- LED displej

- Koncentrace soli: 3 kg/m3

- Produkce chlóru: 12 g/h

- Výkon filtrační pumpy bazénu musí být min. 2.650 l/h a max. 11.355 l/h

- Určen pro nadzemní bazény do objemu 56,8 m3

- Veškeré další informace k použití jsou obsaženy v návodu k použití

Kategorie dětského zboží: Dům a zahrada | Bazény a doplňky | Bazénová filtrace


Potřebujete další informace ke dětskému zboží INTEX 26670 Krystal Clear solinátor ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz