Zobrazit větší

Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks

A252:MER-3819 (pro objednávky)

Nové

Stavebnice Merkur MAXI Rypadlo Legendární stavebnice, po které od zahájení výroby v 70. letech minulého století toužil snad každý kluk i...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 629 Kč

Více informací:

Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks - Stavebnice Merkur - Děti v bavlnce .cz

Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks


Stavebnice Merkur MAXI Rypadlo

 

Legendární stavebnice, po které od zahájení výroby v 70. letech minulého století toužil snad každý kluk i jeho otec. Maxi kolesové rypadlo, nejslavnější a nejprodávanější stavebnice Merkur.- Počet dílků: 2627

- Počet modelů v návodu: 1


 

O značce Merkur

Snad každý, když uslyší slovo Merkur, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy, ale většina snad i na nejznámější českou hračku stejného názvu. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.

Merkurtoys je ryze česká firma, která kromě známé a v celém světě žádané kovové stavebnice produkuje i plechové vláčky v královské velikosti "0". V posledních letech se firma zaměřuje také na učební pomůcky, robotiku a mechatroniku. Pro školy nejen v České republice tak nabízí desítky edukativních pomůcek, které děti naučí manuální zručnosti a technickému myšlení. 

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Hračky | Stavebnice | Stavebnice Merkur


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz