Zobrazit větší

Coleman Rocky Mountain 5 Plus

A252:2000030284 (pro objednávky)

Nové

Stan Coleman Rocky Mountain 5 plus  Kempingový stan Coleman Rocky Mountain 5 plus pro 5 osoby s předsíňí a patentovanou technologií zatmavených...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 12 299 Kč

Více informací:

Coleman Rocky Mountain 5 Plus - Stany - Děti v bavlnce .cz

Coleman Rocky Mountain 5 Plus


Stan Coleman Rocky Mountain 5 plus

 
Kempingový stan Coleman Rocky Mountain 5 plus pro 5 osoby s předsíňí a patentovanou technologií zatmavených ložnic BlackOut Bedroom®. Konstrukce je navržena pro pobyt v ložnicích i v hale před ložnicemi. 
Samonosný, dvouplášťový stan Coleman Rocky Mountain 5 plus je turistický stan, který je ideální volbou pro většinu outdoorových nadšenců. Stan je vhodný pro dlouhodobé kempování nebo na dovolenou ve stanu. Osvědčená a prověřená robustní konstrukce zajišťuje stabilitu velkého stanu. Patentovaná technologie zatmavených ložnic BlackOut Bedroom® pohltí až 99% světla. Prostorná vstupní hala vhodná pro posezení s přáteli v nepřízni počasí. Hala je vybavena panoramatickým oknem, pro dostatek světla v hale. Stan Coleman Rocky Mountain 5 plus má povrchovou úpravu UVGuard TM, která zabraňuje degradaci látky vlivem slunečního záření a vysokou odolnost 4500mm, takže nepromokne ani při dlouhodobém a vytrvalém dešti.Na všechny výrobky Coleman poskytujeme prodlouženou záruční dobu 3 roky! Technologie BlackOut Bedroom® - tma i přes den Originální technologie Coleman BlackOut Bedroom přináší revoluční přístup ke spaní ve stanu. Je ideální pro rodiče, děti nebo kohokoliv, kdo je citlivý na denní světlo. Speciální upráva materiálu stanu blokuje 99% denního svitu, takže můžete jít spát dříve a vstávat později.  Technologie WeatherTecTM - poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitáchVodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolávat tlaku vody aniž by promokla. Jestliže má stan uvedený vodní sloupec 4500mm, pak to znamená, že pokud bychom umístili na tkaninu stanu válec s vodou do výše 4,5m, tak tkanina vydrží tlak vody právě do této výše, něž začne prosakovat. Například Ministerstvo obrany Velké Británie považuje látku s vodním sloupcem 800mm z;a nepromokavou. Mimo deště existuje mnoho dalších vlivů, ovlivňujících vlastnosti stanů. Značka Coleman® využívá nejnovější technologie a přísné testování svých výrobků, abychom zajistili vaši ochranu v jakémkoliv počasí. UV GuardTM Sun Protection Coleman® UVGuardTM ochranná vrstva zabraňuje degradaci tkaniny vlivem škodlivého UV záření a zároveň před těmito paprsky chrání osoby pod přístřeškem. Tento ochranný vliv byl potvrzen několika nezávislými laboratorními testy. Díky UV GuardTM jste chránění až do výše UV 50 a prodloužena je i životnost látky přístřešku.  Fire Retardant - bezpečnost na prvním místě Všechny přístřešky Coleman® mají samozhášivou úpravu. Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene, čímž dává možnost úniku v případě ohrožení života. Přednosti produktu
- Panoramatické okno v hale
- Polyethylen podlážka, bezbariérový přístup
- Prostorný rodinný stan
- Možnost rozdělení ložnic

- Odkládací kapsy v ložnici
- Nehořlavá úprava Fire Retardant
- Podlepení všech švů
- Vysoká kvalita zpracování
- UV Guard TM ochrana
- BlackOut Bedroom® Zatmavení ložnice
 Technické parametry
- Hmotnost produktu: 16,1 kg
- Konstrukce: laminátové pruty
- Materiál produktu vnějšího stanu: Polyester Tafetta 68D, PU zátěr, 4500 mm, podlepené švy
- Materiál produktu vnitřního stanu: prodyšný polyester + neprůhledná síťovina
- Plocha ložnice: 5,9 m2
- Počet ložnic: 2
- Počet osob: 5

- Počet vchodů: 1
- Podlážka: polyethylen 100% nepromokavý
- Příslušenství: transportní obal
- Plocha ložnice: 280 x 185 x 210 cm
- Velikost balení: 67 x 32 cm
- Záruka: 3 roky

Kategorie dětského zboží: Sport | Outdoorové vybavení | Stany


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Coleman Rocky Mountain 5 Plus ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz