Zobrazit větší

Výplň do povlečení INGEO 100x135 cm + 40x60 cm

A229:4319-0 (pro objednávky)

Nové

Polštář a přikrývka pro děti s výplní INGEO je inovativní řešení na trhu s lůžkovinami. INGEO vlákno spojuje výhody přírodních a...

Více informací:

Výrobce: Ourbaby


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 549 Kč

Více informací:

Výplň do povlečení INGEO 100x135 cm + 40x60 cm - Sety přikrývek a polštářů - Děti v bavlnce .cz

Výplň do povlečení INGEO 100x135 cm + 40x60 cm

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Rozměr: 135x100 cm
  • Rozměr: 40x60 cm
  • Barevné provedení: bílá


Polštář a přikrývka pro děti s výplní INGEO je inovativní řešení na trhu s lůžkovinami. INGEO vlákno spojuje výhody přírodních a syntetických výplní - má všechny vlastnosti vysoce kvalitních syntetických vláken, a zároveň nabízí vynikající pohodlí díky přírodním materiálům.Ingeo - vyrobeno z 100% vlákna PLA, přírodní vlákna extrahovaná z rostlin, z každoročně z obnovitelných zdrojů (např. kukuřice), hypoalergenní, bez zápachu.

Materiál produktu má vynikající schopnost odvádět vlhkost a zároveň je prodyšný, výborná tepelná izolace, rovnoměrný ohřev těla.

Vlákno je nehořlavé - zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti.Vyráběno pod přísnou kontrolou - záruka nejvyšší kvality.Set je vhodný k celoročnímu užití.Kategorie dětského zboží: .cz | Dům a zahrada | Domácnost | Bytový textil | Sety přikrývek a polštářů


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Výplň do povlečení INGEO 100x135 cm + 40x60 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz