Zobrazit větší

LILU Proutěné křesílko velké tyrkys

A229:6468-2 (pro objednávky)

Nové

Proutěné taburet, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti poškození. Natřené na bázi vodní barvy, bez přídavku rozpouštědla,...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 839 Kč

Více informací:

LILU Proutěné křesílko velké tyrkys - Proutěný nábytek - Děti v bavlnce .cz

LILU Proutěné křesílko velké tyrkys

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Barevné provedení: přírodní
  • Barevné provedení: přírodní


Proutěné taburet, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti poškození. Natřené na bázi vodní barvy, bez přídavku rozpouštědla, takže je bezpečný pro děti a životní prostředí.

Na sedadle je velmi měkký polštář, s atestovanou silikonovou výplní a s našitou gumičkou, která zabraňuje sklouznutí z polštáře.Skvělý dekorativní prvek, pohodlný a praktický vhodný do všech stylových interiéru.Je možné doplnit sadu nábytku a doplňků ve všech barvách.Všechny naše proutěné výrobky jsou určeny pouze pro vnitřní POUŽITÍ!

Rozměry produktu: výška 33 cm, šířka 29 cm, sezení 28 cmKategorie dětského zboží: Dětský nábytek | Proutěný nábytek


Potřebujete další informace ke dětskému zboží LILU Proutěné křesílko velké tyrkys ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz