Zobrazit větší

MILKBE - Kočárek a korbička Lullaby Gold

8595226308822

A212:134042 (pro objednávky)

Nové

Luxusní kočárek Milkbe Lullaby je první kočárek na světě, který se pohybuje, pouze když se rodič kočárku drží. Revoluční technologie...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 13 494 Kč

Více informací:

MILKBE - Kočárek a korbička Lullaby Gold - 2 in 1 (sportovní kočárek, pevná korbička) - Děti v bavlnce .cz

MILKBE - Kočárek a korbička Lullaby Gold


Luxusní kočárek Milkbe Lullaby je první kočárek na světě, který se pohybuje, pouze když se rodič kočárku drží. Revoluční technologie B-touch je zárukou, že jakmile sundáte ruce z rukojeti, kočárek se automaticky zabrzdí. Díky tomu se nikdy nedostanete do situace, že vám kočárek nečekaně odjede z dosahu, když pustíte z jakéhokoli důvodu rukojeť.Pohodlný sedák kočárku má opěrku zad nastavitelnou do 3 poloh včetně polohy pro spaní. Opěrka nohou je rovněž nastavitelná. Sedák je možné nasadit po i proti směru jízdy. Dvojité odpružení je zárukou pohodlné jízdy i v nerovném terénu. Výškově nastavitelná rukojeť kočárku umožňuje rodiči pohodlné držení.Korbička pro kočárek Milkbe Lullaby vám umožní kočárek používat pro děti od narození do cca 6 měsíců. Luxusní měkký interiér korbičky zaručuje pohodlí dítěte, před nepřízní počasí jej chrání vodě odolná vnější tkanina. Stříška umožňuje větrání během horkých letních dní. Korbičku snadno nasadíte na podvozek kočárku.Samostatně prodávané adaptéry pro kočárek Milkbe Lullaby vám umožní nasazení autosedačky 0-13 kg (Maxi Cosi, Cybex, Nuna, Avionaut).Kočárek velmi snadno a rychle složíte do kompaktního tvaru pro převážení např. v kufru auta.Rozměry produktu: 69 x 62 x 110 cm\nHmotnost produktu: 12 kg\nNosnost: 17 kgVhodné pro děti do 3 let.

Kategorie dětského zboží: Baby a děti | Kočárky | Kočárky pro jedno dítě - sety | 2 in 1 (sportovní kočárek, pevná korbička)


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MILKBE - Kočárek a korbička Lullaby Gold ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz