Zobrazit větší

LEGO - Technic 42100 Bagr Liebherr R 9800

A212:137843 (pro objednávky)

Nové

LEGO® Technic 42100 Bagr Liebherr R 9800 , výrobce Lego. Zkoumej průkopnickou technologii s robustním modelem bagru Liebherr R 9800!Postav si a...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 9 821 Kč

Více informací:

LEGO - Technic 42100 Bagr Liebherr R 9800 - Technic - Děti v bavlnce .cz

LEGO - Technic 42100 Bagr Liebherr R 9800


LEGO® Technic 42100 Bagr Liebherr R 9800 , výrobce Lego. Zkoumej průkopnickou technologii s robustním modelem bagru Liebherr R 9800!


Postav si a zkoumej tuto obdivuhodnou reprodukci jednoho z nejúchvatnějších hydraulických drapáků na světě, model Liebherr R 9800, z edice LEGO® Technic.
Tento model repliky je vyvinut ve spolupráci s výrobcem Liebherr.
Ovládá se pomocí aplikace LEGO TECHNIC CONTROL + a je vybaven řadou pokročilých prvků a funkcí ovládaných přes aplikaci, díky kterým máš nad ním úplnou kontrolu.
Zvol si jednu ze 4 různých obrazovek se stylovou grafikou, které přispívají k více než realistickému zážitku z hraní. Dotykem prstu jezdí dopředu, dozadu nebo řiď přes systém individuálního ovládání dráhy. Dále můžeš otáčet nástavbou, vysunout, zvedat nebo spustit výložník či otevřít a naklonit naberák.
Zvol si na obrazovce vzor se směrem pohybu výložníku a sleduj, jak rameno reaguje na tvůj příkaz.
Použij přednastavené příkazy nebo zaznamená činnost bagru a vytvoř tak komplexní sekvence pohybů. Potom podpor autentický dojem zvukovými efekty skutečného stroje Liebherr R 9800 - a to vše z pohodlí tvého chytrého zařízení!
Když se připravíš, můžeš si v aplikaci otestovat své dovednosti v části výzvy a výsledky - kolik odznaků z;a odměnu víš nasbírat?
Tato velmi hodnověrná replika je vybavena realistickými detaily sestavenými z kostek. Najdeš zde například hydraulické trubky a čerpadla, ventilaci, systém na hašení požáru, kabinu řidiče se sedadlem s množstvím detailů či řídící páku a ovládací panel.
Klasická barevná kombinace spolu s propracovanými ozdobnými nálepkami umocňuje výsledný dojem z této velkolepé LEGO stavebnice pro děti i dospělé.
Obsahuje 3 XL motory, 4 L motory a 2 smart houby ovládané technologií Bluetooth.
Služba Smart Hub zahrnuje připojení na technologii Bluetooth Low Energy (BLE), aktivační tlačítko, 6 senzorů osy (3 gyro senzory a 3 senzory měřičů zrychlení) a 4 připojovací porty.
Aplikace umožňuje uživatelům připojit se na více hubů, díky čemuž si zajistí přesné a realistické pohyby.
Převezmi si aplikaci ze služby App Store nebo Google Play. Před navštívením služby požádej rodiče o povolení jejího použití.
Tato hračka bagru vyžaduje baterie (nejsou součástí balení). Typ a množství jsou uvedeny na obalu.
Tato stavebnice z edice LEGO® Technic uvádí LEGO stavitelů do světa pokročilých prvků strojírenství.
Model není kompatibilní se systémy Power Functions.
Bagr Liebherr R 9800 měří přes 39 cm na výšku, 65 cm na délku a 27 cm na šířku.


Počet dílků 4108

Pro děti od 12 let

Kategorie dětského zboží: Baby a děti | LEGO hračky | Technic


Potřebujete další informace ke dětskému zboží LEGO - Technic 42100 Bagr Liebherr R 9800 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz