Zobrazit větší

CHICCO - Kočárek trojkombinace Chicco Trio Best Friend Light - Stone

8058664106684

A212:124918 (pro objednávky)

Nové

Trio Best Friend Light představuje jednoduché a inovativní řešení pro moderní rodiče, kteří hledají univerzální řešení přepravy, bez...

Více informací:

Výrobce: Chicco


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 12 443 Kč

Více informací:

CHICCO - Kočárek trojkombinace Chicco Trio Best Friend Light - Stone - 3 in 1 (sportovní kočárek, pevná korbička, autosedačka) - Děti v bavlnce .cz

CHICCO - Kočárek trojkombinace Chicco Trio Best Friend Light - Stone


Trio Best Friend Light představuje jednoduché a inovativní řešení pro moderní rodiče, kteří hledají univerzální řešení přepravy, bez omezení pohodlí a bezpečnosti dítěte. - Jednoduchost v každém okamžiku a kompaktnost v každém provedení je doplněna a čistý a minimalistický design což činí z tohoto kočárku trio vašeho nejlepšího přítele.\n- Trojkombinace Trio Best Friend Light se skládá z kočárku s prostornou sedačkou, lehké zpevněné vaničky a pohodlné autosedačky od 0-13kg.

Kategorie dětského zboží: Baby a děti | Kočárky | Kočárky pro jedno dítě - sety | 3 in 1 (sportovní kočárek, pevná korbička, autosedačka)


Potřebujete další informace ke dětskému zboží CHICCO - Kočárek trojkombinace Chicco Trio Best Friend Light - Stone ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz