Zobrazit větší

Hodinky MyKronoz ZeWatch4 Gold/Brown

7640158012116

A1:SET9977 (pro objednávky)

Nové

MyKronoz ZeWatch4 jsou chytré hodinky s možností bezkontaktních plateb a hlasitých hovorů přímo z hodinek. Spolu s...

Více informací:
Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 379 Kč

Více informací:

Hodinky MyKronoz ZeWatch4 Gold/Brown - Chytré hodinky - Děti v bavlnce .cz

Hodinky MyKronoz ZeWatch4 Gold/Brown

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


MyKronoz ZeWatch4 jsou chytré hodinky s možností bezkontaktních plateb a hlasitých hovorů přímo z hodinek. Spolu s tím nabízí funkce aktivity trackeru jako měření vzdálenosti, spálených kalorií, spánku a nechybí notifikace volání, zpráv, e-mailů atd.

Plusy a mínusy
+ Nabíjení v pásku hodinek
+ Bezkontaktní platby
+ Notifikace volání, SMS a emailů
+ Kompatibilita s iOS, Android
- Chybí zvýšená odolnost

MyKronoz ZeWatch 4
Hodinky MyKronoz ZeWatch 4 jsou skvělým doplňkem chytrého telefonu. Ve spojení se smartphonem Vás upozorní na příchozí hovory, SMS, nebo e-maily. Současně monitorují Vaše sportovní aktivity, měří kalorie a vzdálenost. Stejně tak monitorují kvalitu Vašeho spánku a upozorňují Vás na neaktivitu.
Zůstaňte připojeni a plaťte svými hodinkami. Rychlé platby jednoduše a snadně přímo z hodinek zajistí maximální pohodlí při nakupování.

Neustále pod kontrolou
ZeWatch 4 monitorují Vaše aktivity v reálném čase, upozorňují Vás na zmeškané události a umožní Vám ovládat fotoaparát a hudební přehrávač. Pořizujte selfie nebo přeskakujte hudbu přímo z hodinek! Upozornění na shůzky a jiné připomínky Vám hodinky oznámí vibracemi a vy tak na nic nezapomenete.

Volejte
Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete z hodinek uskutečňovat hovory s jako s jakýmkoli jiným handsfree. Ať už jste v automobilu nebo doma - nemusíte hledat telefon, ale můžete volat přímo z hodinek.
Hovor na hodinkách dokážete přijmout jediným dotykem. Přímo na ciferníku vidíte jméno volajícího a vždy tak víte, kdo volá, aniž byste museli sáhnout po mobilním telefonu.

Kompatibilní s iOS, Android
Hodinky MyKronoz ZeSport jsou kompatibilní s iOS 8+, OS Android 4.3+. Díky bezplatné aplikaci můžete sledovat denní přehledy a pokroky, kvalitu spánku a denní úspěchy na jediném místě.

Obecné
Možnost bezkontaktních plateb: Ano
GPS přijímač: Ne
Hmotnost produktu: 38g
Kapacita baterie: 200mAh
Meření kalorií: Ano
Měření spánku: Ano
Měření vzdálenosti, kroků: Ano
Měřič tepu: Ne
Notifikace e-mailů: Ano
Notifikace událostí kalendáře: Ano
Notifikace SMS: Ano
Notifikace volání: Ano
Odolné: Ne
Ovládání fotoaparátu: Ano
Ovládání hudbebního přehrávače: Ano
Výměnný pásek: Ne

Kategorie dětského zboží: Mobilní telefony a tablety | Příslušenství | Hodinky | Chytré hodinky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Hodinky MyKronoz ZeWatch4 Gold/Brown ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz