Zobrazit větší

Dětská patrová postel Max 3 s přistýlkou - FALCO

A216:38971 (pro objednávky)

Nové

Dětská patrová postel Max 4 s přitýlkou vyniká oproti ostatním postýlkám svérázným hravým duchem a velkou barevností. Aby byl podpořen...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.Cena: 23 900 Kč

Více informací:

Dětská patrová postel Max 3 s přistýlkou - FALCO - Postele - Děti v bavlnce .cz

Dětská patrová postel Max 3 s přistýlkou - FALCO


Dětská patrová postel Max 4 s přitýlkou vyniká oproti ostatním postýlkám svérázným hravým duchem a velkou barevností. Aby byl podpořen vkus vašich dětí a jejich povaha, můžete si vybrat z několika barevných variant. Z naší velké nabídky si jistě vyberou kluci i holky. Palanda je vyrobena z MDF (tloušťka lamina je 16 mm), která ji dodává potřebnou pevnost. Spodní část je využita jako další lůžko s matrací o velikosti 190*80 cm. Také univerzální schůdky (umistitelné jak vpravo, tak vlevo) u postele jsou netradičně řešeny, uvnitř jsou ukryty úložné prostory. Vyšetřete svým dětem víc prostoru na hraní a pořiďte jim tuto stylovou patrovou postel. Součástí postele: 3 x matrace, 2 x rošt, perforované desky a žebřík. Postel je vhodná až pro 4 děti. Rozměry produktu:výška: 146 cmdélka: 204 cmšířka: 125 cmRozměry produktu matrací:200x80 cm (nosnost horního lůžka 70 kg)200x120 cm (nosnost spodního lůžka 70 kg)190x80 cm (nosnost spodního výsuvného lůžka 70 kg)Postel dodávána s 3 x pěnovými matracemi.Zboží je dodáváno v demontu.

Kategorie dětského zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Postele


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Dětská patrová postel Max 3 s přistýlkou - FALCO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz