Zobrazit větší

Rozkládací křeslo Viva Bis II zelené - FALCO

A216:38631 (pro objednávky)

Nové

Rozkládací křeslo snadno rozložíte na lůžko pro příležitostné přespání. Oceníte také úložný prostor, například pro lůžkoviny....

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.Cena: 7 200 Kč

Více informací:

Rozkládací křeslo Viva Bis II zelené - FALCO - Křesla - Děti v bavlnce .cz

Rozkládací křeslo Viva Bis II zelené - FALCO


Rozkládací křeslo snadno rozložíte na lůžko pro příležitostné přespání. Oceníte také úložný prostor, například pro lůžkoviny. Křeslo je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo snadno čistitelnou kvalitní látkou  a nabízíme ho v několika trendy odstínech. Součástí křesla je jeden dekorační polštář. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry produktu:Výška produktu: 85 cmHloubka: 100 cmŠírka: 133 cmVýška produktu sedu: 36 cmRozklad: 110 x 196 cmBarevné varianty: spirit 02, 03, 10, 11, 12, 14, 15, Inari 24/23, 96/91Úložný prostor: anoHmotnost produktu: 60 kg

Kategorie dětského zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Křesla


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Rozkládací křeslo Viva Bis II zelené - FALCO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz