Zobrazit větší

Rozkládací křeslo Viva Gold II žluté - FALCO

A216:38596 (pro objednávky)

Nové

Rozkládací křeslo snadno rozložíte na lůžko pro příležitostné přespání. Oceníte také úložný prostor, například pro lůžkoviny....

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.Cena: 7 629 Kč

Více informací:

Rozkládací křeslo Viva Gold II žluté - FALCO - Křesla - Děti v bavlnce .cz

Rozkládací křeslo Viva Gold II žluté - FALCO


Rozkládací křeslo snadno rozložíte na lůžko pro příležitostné přespání. Oceníte také úložný prostor, například pro lůžkoviny. Křeslo je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo snadno čistitelnou látkou látkou Kronos 1 a nabízíme ho v několika trendy odstínech. Součástí křesla je jeden dekorační polštář. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry produktu:Výška produktu: 85 cmHloubka: 98 cmŠírka: 133 cmRozklad: 112 x 196 cmBarevné varianty: zelená, šedá, hnědá, Paros šedý, žlutá, modráÚložný prostor: anoHmotnost produktu: 60 kg

Kategorie dětského zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Křesla


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Rozkládací křeslo Viva Gold II žluté - FALCO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz