Zobrazit větší

Dětský pokoj Bruno A - JUREK

A216:34335 (pro objednávky)

Nové

Bruno je moderní nábytek do dětského nebo studentského pokoje  v kombinaci 4 módních barev. Je vyroben z vysoce kvalitní laminované...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.Cena: 14 160 Kč

Více informací:

Dětský pokoj Bruno A - JUREK - Dětské pokoje - Děti v bavlnce .cz

Dětský pokoj Bruno A - JUREK


Bruno je moderní nábytek do dětského nebo studentského pokoje  v kombinaci 4 módních barev. Je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Všechny hrany jsou opatřeny ABS lištou, která zajistí trvanlivost a odolnost proti nárazu. Zajistí pohodlný i praktický interiér a také útulné a bezpečné prostředí, ve kterém se každé dítě bude cítit dobře. Veškeré díly, které tato setstava obsahuje, si můžete objednat samostatně a najdete je v souvisejícím zboží níže. Fotografie dětského pokoje tak může být inspirace pro vytvoření vlastního návrhu dětského, nebo studentského pokoje. Všechny prvky této sestavy jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Sestava dětského pokoje Bruno se skládá ze skříně, psacího stolu, police, regálu se zásuvkami,komody a žlutého policového dílu. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.Rozměry produktu: skříň 90/200/58 (š/v/hl)psací stůl 120/100/58 (š/v/hl) police 100/60/22 (š/v/hl)regál 80/180/35 (š/v/d)komoda 110/85/37 (š/v/hl)


 

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Dětský nábytek | Dětské pokoje


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Dětský pokoj Bruno A - JUREK ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz