Zobrazit větší

Dětská patrová postel Max 3 grafit - BM

A216:33665 (pro objednávky)

Nové

Dětská patrová postel Max 3 je velmi oblíbená praktická dětská postel, která je vhodná až pro tři děti. Palanda je vyrobena z MDF ...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.Cena: 21 990 Kč

Více informací:

Dětská patrová postel Max 3 grafit - BM - Dětské postýlky - Děti v bavlnce .cz

Dětská patrová postel Max 3 grafit - BM


Dětská patrová postel Max 3 je velmi oblíbená praktická dětská postel, která je vhodná až pro tři děti. Palanda je vyrobena z MDF (tloušťka lamina je 16 mm), která ji dodává potřebnou pevnost. Pod spodním lůžkem se ukrývá úložný prostor, který jistě při úklidu vaše děti ocení a který je možné používat jako třetí lůžko. Také univerzální schůdky (umistitelné jak vpravo, tak vlevo) u postele jsou netradičně řešeny, uvnitř jsou ukryty úložné prostory. Důraz je kladen na bezpečnost vašich dětí, proto jsou všechny hrany zaoblené a prakticky jsou vyřešeny také zábrany proti pádu. Vyšetřete svým dětem víc prostoru na hraní a pořiďte jim tuto stylovou patrovou postel, bude vám dlouho a dobře sloužit. Součástí postele: 2 x matrace, rošty, úložný prostor a žebřík. Tuto postel je možné objednat také v dalších barvách.Rozměry produktu:výška: 146 cmdélka: 204 cmšířka: 125 cmRozměry produktu matrací:200x80 cm (nosnost horního lůžka 70 kg)200x120 cm (nosnost spodního lůžka 70 kg)Postel dodávána s pěnovými matracemi.Zboží je dodáváno v demontu.

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Dětský nábytek | Dětské postýlky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Dětská patrová postel Max 3 grafit - BM ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz