Zobrazit větší

Zdravá lahev 0,7 l - Perfect, edice UAX

8595573603946

A11:6795 (pro objednávky)

Nové

Tady se podívejte na video, které Vám Zdravou lahev přiblíží: Zdravá lahev je unikátní český výrobek, do školy, školky,...

Více informací:

Výrobce: BONAPARTE


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 229 Kč

Více informací:

Zdravá lahev 0,7 l - Perfect, edice UAX - Outdoor láhve - Děti v bavlnce .cz

Zdravá lahev 0,7 l - Perfect, edice UAX

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Rozměry produktu: 23 cm
  • Kolekce: 2019
  • Český výrobek: ano


Tady se podívejte na video, které Vám Zdravou lahev přiblíží:Zdravá lahev je unikátní český výrobek, do školy, školky, zaměstnání, pro sport i volný čas. Zdravé lahve jsou vyrobeny z polypropylenu určeného pro lékařské a farmaceutické použití a zabraňují šíření plísní a zápachu, což je nejčastější problém lahví na pití. Objem této lahve je 0,7 l, výška lahve včetně zátky a pítka 23 cm. Součástí balení je i náhradní zátka.

Výhody: neobsahuje ftaláty ani změkčovadla, zcela nový materiál bez těžkých kovů a Bisfenolu A, s uzamykatelnou zátkou - těsná i pro sycené nápoje, nízká hmotnost, praktické transparentní provedení pro nápoje až do 100°C.

Zdravá lahev je ekologicky šetrná (plně recyklovatelná a při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí).

Údržba lahve je jednoduchá. Zdravá lahev má široký otvor pro plnění i čištění, je možné opakované mytí v myčce, lze jí vyvařit jako kojeneckou lahev (teplota 100°C po dobu 5 minut). Také je možné nápoj krátkodobě ohřívat v mikrovlnné troubě (900W po dobu 2 minut). Lahev skladujte vždy otevřenou.
 

Kategorie dětského zboží: .cz | Sport | Outdoorové vybavení | Outdoor láhve


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Zdravá lahev 0,7 l - Perfect, edice UAX ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz