Zobrazit větší

FIXED magnetický držák FIXM3 s adhesivní přísavkou

8596134002321

A1:SET10020 (pro objednávky)

Nové

Popis produktu Technické parametry Diskuze Hodnocení FIXED FIXM3 univerzální magnetický držák pro...

Více informací:

Výrobce: FIXED

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 289 Kč

Více informací:

FIXED magnetický držák FIXM3 s adhesivní přísavkou - Do auta - Děti v bavlnce .cz

FIXED magnetický držák FIXM3 s adhesivní přísavkou

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Popis produktu Technické parametry Diskuze Hodnocení FIXED FIXM3 univerzální magnetický držák pro mobilní telefony s adhesivní přísavkou FIXED FIXM3 univerzální magnetický držák pro mobilní telefony s adhesivní přísavkou
Magnetický držák FIXM3 je ideální pro pohodlné upevnění chytrých telefonů na čelní sklo automobilu. Jeho instalace je velmi snadná a rychlá. Odolné kovové rameno s velmi silnou přísavkou bezpečně upevní zařízení na čelní sklo. Součástí balení jsou dva kovové žetony, můžete si tak vybrat, která ze dvou možností použití pro vás bude ideální. Pokud používáte ochranné pouzdro, stačí větší ze dvou žetonů vložit mezi telefon a pouzdro. Druhou možností je samolepící žeton, který nalepíte na záda telefonu nebo GPS navigace. Pak už stačí jen přiložit telefon k základně a můžete se vydat na cestu.

Průměr magnetu je 38 mm. Kulatý kloub držáku umožní nastavit telefon do libovolného úhlu. Samolepící žeton drží velmi pevně, jde však v případě potřeby jednoduše odlepit, aniž by zanechal stopy na krytu. Nemusíte tak mít strach, že si používáním držáku znehodnotíte váš telefon. Silný magnet, díky kterému je zařízení naprosto stabilní, nijak neovlivňuje funkci telefonu, ani GPS navigace.

Rozměry produktu zařízení, ŠxVxH: rameno 32cm, držák 3,5-7,5cmVelikost držáku: Pro mobilní telefonObsah balení: Držák, kovový lepící žeton + kovová destička

Kategorie dětského zboží: Mobilní telefony a tablety | Příslušenství | Držáky | Do auta


Potřebujete další informace k dětskému zboží FIXED magnetický držák FIXM3 s adhesivní přísavkou ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz