Zobrazit větší

FIXED magnetický držák FIXM2 na palubní desku (3M)

8596134002314

A1:SET10019 (pro objednávky)

Nové

Popis produktuMagnetický držák FIXM2 představuje praktický a nenápadný doplněk pro uchycení vašeho...

Více informací:

Výrobce: FIXED


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 299 Kč

Více informací:

FIXED magnetický držák FIXM2 na palubní desku (3M) - Do auta - Děti v bavlnce .cz

FIXED magnetický držák FIXM2 na palubní desku (3M)

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Popis produktu

Magnetický držák FIXM2 představuje praktický a nenápadný doplněk pro uchycení vašeho mobilního telefonu v automobilu. Jeho instalace je velmi snadná a rychlá. Pro uchycení magnetu na palubní desku slouží samolepka na jeho spodní části. Součástí balení jsou dva kovové žetony, můžete si tak vybrat, která ze dvou možností použití pro vás bude ideální. Pokud používáte ochranné pouzdro, stačí větší ze dvou žetonů vložit mezi telefon a pouzdro. Druhou možností je samolepící žeton, který nalepíte na záda telefonu nebo GPS navigace. Pak už stačí jen přiložit telefon k základně nalepené na palubní desce a můžete se vydat na cestu.

Průměr magnetu je 38 mm, je tak v interiéru automobilu velmi nenápadný a elegantní. Základna má kulatý kloub držáku, který umožňuje nastavit telefon do libovolného úhlu. Samolepící žeton i samolepka pro přichycení na palubní desku jsou vysoce přilnavé, aby bezpečně udrželi i váhu větších smartphonů. V případě potřeby jdou však jednoduše odlepit, aniž by zanechaly stopy na krytu, respektive palubní desce. Nemusíte tak mít strach, že si používáním držáku znehodnotíte váš telefon nebo interiér vozu. Samotný magnet a jeho magnetické pole nijak neovlivňují funkci telefonu, ani GPS navigace.

Rozměry produktu zařízení, ŠxVxH: rameno 32cm, držák 3,5-7,5cmVelikost držáku: Pro mobilní telefonObsah balení: Držák, kovový lepící žeton + kovová destička

Kategorie dětského zboží: Mobilní telefony a tablety | Příslušenství | Držáky | Do auta


Potřebujete další informace k dětskému zboží FIXED magnetický držák FIXM2 na palubní desku (3M) ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz