Zobrazit větší

Paddleboard Bestway 65305 Cruiser Tech

6942138923544

A7:623215 (pro objednávky)

Nové

Popis hračky BESTWAY Paddle Board Cruiser Tech 320×76×15cm Paddle Board Cruiser Tech- to je žluto-bílé nafukovací pádlovací prkno, které si...

Více informací:

Výrobce: Bestway


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 599 Kč

Více informací:

Paddleboard Bestway 65305 Cruiser Tech - Na ven a sport - Děti v bavlnce .cz

Paddleboard Bestway 65305 Cruiser Tech

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Věk od: 3


Popis hračky BESTWAY Paddle Board Cruiser Tech 320×76×15cm Paddle Board Cruiser Tech- to je žluto-bílé nafukovací pádlovací prkno, které si jenoduše zabalíte do batohu a hurá na vodu! Jedna odnímatelná ploutev a protiskluzová podložka zaručují udržení stability. Rukojeť pro pohodlené zvedání a přenášení. Díky délce prkna, rychlosti a stabilitě je prkno vhodné pro rychlé jízdy a středně dlouhé výlety na vodě. Elastická šňůra je vhodná pro upevnění dalších potřebných pomůcek. Sada obsahuje: 1 prkno, ruční pumpa, cestovní taška, sada pro drobné opravy, elastická šňůra, surfové vodítko. •Max.

Kategorie sportovního zboží: Hračky | Na ven a sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Paddleboard Bestway 65305 Cruiser Tech ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz