Zobrazit větší

PEG PEREGO - JOHN DEERE GATOR HPX 12V

8005475323359

A7:628374 (pro objednávky)

Nové

Dvoumístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg Perego se sklápěcí nákladní korbou. Elektrické autíčko je určeno dětem od 3 do 8...

Více informací:

Výrobce:


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 12 890 Kč

Více informací:

PEG PEREGO - JOHN DEERE GATOR HPX 12V - Na ven a sport - Děti v bavlnce .cz

PEG PEREGO - JOHN DEERE GATOR HPX 12V

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Věk do: 3
  • Rozměry produktu balení: 18 x 28 x 8 cm
  • Hmotnost produktu: 0.47 kg
  • Věk od: 0.5


Dvoumístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg Perego se sklápěcí nákladní korbou. Elektrické autíčko je určeno dětem od 3 do 8 let. Dostatečný výkon motorů a baterie postačuje na dobu jízdy min. 35 minut a rychlost 3. 5 km/h a 6.8 km/h vpřed a 3.5 km/h vzad. John Deere Gator zvládne hrbolaté zpevněné i nezpevněné povrchy, nerovný terén s max. stoupáním 17%. Dětské autíčko má ve výbavě nastavitelná sedadla a klakson na volantu. Rychlosti vpřed a vzad se ovládají řadící pákou, akcelerátor a brzda jsou v jednom pedálu – po sešlápnutí akcelerátoru autíčko jede, po uvolnění zabrzdí. Dětská elektrická vozítka Peg-Pérego jsou dodávána včetně nabíječky a baterie.

Kategorie sportovního zboží: Hračky | Na ven a sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PEG PEREGO - JOHN DEERE GATOR HPX 12V ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz