Zobrazit větší

Držák telefonu / GPS do CD

8591686062274

A1:TP15666 (pro objednávky)

Nové

Držák telefonu / GPS do CD Držák telefonu či navigace, který se připevní do štěrbiny CD disku autorádia....

Více informací:

Výrobce:


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 271 Kč

Více informací:

Držák telefonu / GPS do CD - Do auta - Děti v bavlnce .cz

Držák telefonu / GPS do CD

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Držák telefonu / GPS do CD

Držák telefonu či navigace, který se připevní do štěrbiny CD disku autorádia. Vhodné pro telefon či navigaci (až do 14 cm). Široká škála nastavení úhlů držáku (360°) umožňuje upnutí telefonu na šířku i na výšku a nastavení libovolného sklonu.Držák se jednoduše zasune do otvoru pro CD a pomocí aretačního šroubu se zajistí tak, aby pevně držel. U běžných autorádií nebrání v přehrávání vloženého CD a autorádiu. Pouze pro případ vyjmutí či vložení CD disku z / do autorádia je nutné držák sejmout. Pomocí ovladače ve středu držáku (tlačítko PUSH) je možné nastavit požadovanou rozteč držáku.Technické údaje: - nastavitelný úhel 360° - vnitřní výška 12 - 15cm - vnitřní šířka 6 - 8,5cm - upevnění do CD mechaniky - provedení v černé barvě

Kategorie dětského zboží: Mobilní telefony a tablety | Příslušenství | Držáky | Do auta


Potřebujete další informace k dětskému zboží Držák telefonu / GPS do CD ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz